Наші гуртки

Гурток "Декоративно–ужиткове мистецтво"

Значне місце у формуванні особистості дитини займає декоративно-ужиткове мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розуміти та оцінювати твори мистецтва, пам’ятки архітектури, красу й багатство природи.
    Значне місце у формуванні особистості дитини займає декоративно-ужиткове мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розуміти та оцінювати твори мистецтва, пам’ятки архітектури, красу й багатство природи.
     Робота гуртка «Декоративно–ужиткове мистецтво» обумовлена необхідністю вдосконалення концептуальних підходів до художнього-естетичного виховання дітей і учнівської молоді засобами декоративно-ужиткового мистецтва, акумуляції сучасних технологій, методів, форм, засобів освітньої діяльності та їх упровадження в освітню діяльність навчального закладу.
    Метою роботи гуртка є формування ключових компетентностей особистості засобами декоративно-ужиткового мистецтва.
    Заняття в гуртку «Декоративно–ужиткове мистецтво»  –  це залучення дітей до народних традицій і художньої культури не тільки українського народу, а й народів світу в процесі творчої діяльності. Основна мета і завдання гуртка полягає в ознайомленні дітей із різними техніками виготовлення виробів, засвоєння вихованцями трудових умінь, навичок, розвиток зацікавленості до мистецтва в цілому. На заняттях основний час надається практичній роботі. Навчальний процес має творчий і виховний характер. Діти навчаються створювати вироби для практичного вжитку  

                               

                                         Гурток "Джура"

    Програма гуртка направлена на використання елементів козацької педагогіки, використання досвіду наших предків, виконання законів козацької честі, який передбачає:
- любов до батьків, рідної мови, дружюи, віддане ставлення до Батьківщини - України;
- готовність захищати молодших, слабіших;
- турбота про розвиток національних традицій, звичаїв, обрядів, бережне ставлення до природи, землі.
Метою гуртка є формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини.
    Усі заняття в гуртку спрямовані на поглиблення знань учнів, розширення їх кругозору, формування світогляду громадян незалежної демократичної держави, сповнених національної гідності та поваги до інших народів.
    Більшість занять носить практичний характер з елементами змагань та інтелектуальних ігор. У гуртку виховується розвинена людина зі стійким характером, сильною волею, добрим серцем та чистою совістю.
 Немає коментарів:

Дописати коментар